Biżuteria srebrna jako prezent na 18-stkę.

biżuteria na urodzinyKażdy z nas, zapewne nie raz, będąc nastolatkiem, wyobrażał sobie, jak to będzie, gdy będę już miał/ miała 18 lat. Czy życie faktycznie się zmieni w niemalże jednej chwili, czy stanę się dojrzały, mądry i jeszcze bardziej odpowiedzialny? I każdy, kto swoje osiemnaście już skończył zapewne wie, że nic takiego się nie wydarzyło, a następnego dnia obudziliśmy się dokładnie tacy sami, no może starsi o rok.

Poza tym chodziliśmy do szkoły,mieliśmy obowiązki domowe i nadal czas powrotu ustalony odgórnie przez rodziców. Jednak wszyscy doskonale wiedzą, że „osiemnastka” to niezwykła cyfra i te urodziny, zapewne bardziej niż inne są świętowane w wyjątkowy sposób. Nie tylko z rodziną, ale także na imprezach z przyjaciółmi. Jaki więc wybrać prezent dla, już za chwilę, dojrzałego człowieka, by był wyjątkowy i długo przypominał ten magiczny dzień?

Prezenty dla dziewczyn

Oczywiście wszelkie nowości elektroniczne, które pasjonują zarówno chłopaków, jak i dziewczyny. Smartphone, tablet, laptop to akcesoria niezbędne współczesnej młodzieży. Niemniej jednak komplet biżuterii, np. bransoletki srebrne z cyrkoniami, zawieszka do łańcuszka i kolczyki do całości lub modny, stylowy zegarek również skradną serce jubilatki. Tak jak zestaw długopis i pióro znanej i cenionej firmy czy spersonalizowane gadżety. Oczywiście, można także pójść troszkę w prezenty z humorem podkreślając tym samym magiczne 18, jednak te prezenty to zazwyczaj domena przyjaciół/ rówieśników.

Prezenty dla chłopaków

Na pierwszym miejscu zapewne pojawią się gadżety elektroniczne, najlepiej z najnowszych osiągnięć. Dalej mogą to być prezenty w postaci lotu balonem, przejażdżki luksusowym sportowym samochodem lub lotu helikopterem. Wyjazd na survival lub kurs prawa jazdy zapewne także zostanie doceniony przez młodego mężczyznę. Zabawne prezenty podkreślające możliwość bezkarnego picia alkoholu czy innych przyjemności lepiej zostawić dla znajomych.