Biżuteria srebrna dla młodej mamy.

Młode mamy często są zbyt zajęte swoimi maluchami by zadbać o siebie. Niestety biżuteria srebrna w połączeniu z małym dzieckiem nie jest najlepszym rozwiązaniem. Nie chodzi tu tylko o to, że ostre zakończenia mogą niechcący zrobić maluchowi krzywdę, ale niestety dziecko nie uważa i może niechcący zerwać nam łańcuszek czy bransoletkę uważając to za zabawkę. Ostre zakończenia w pierścionkach mogą podrapać delikatną skórę dziecka, dlatego takie dodatki również należy ograniczać. Nie oznacza to jednak, że młode mamy muszą całkowicie zrezygnować z srebrnej biżuterii, absolutnie nie. Wystarczy jedynie uważać. Są również specjalne dodatki dla młodych mam w postaci srebrnych zawieszek – charmsów do bransoletki z wizerunkiem małego dziecka, dziewczynki lub w chłopczyka.

W zależności od tego, jakiej płci jest maluszek możemy wybrać zawieszkę. Dodatkowym plusem jest możliwość wygrawerowania imienia swojej pociechy lub daty urodzenia. Grawer na srebrnej biżuterii sprawia, że staje się ona dla nas bardziej osobista. Takich zawieszek może być wiele, jednakże to, co na niej widnieje sprawia, że jest ona unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. To samo dotyczy łańcuszków z wisiorkami. One również są dostępne w kształcie dzieci, czy też zwyczajnej okrągłej lub prostokątnej blaszki, na której wygrawerowane zostanie imię maleństwa. Znalazły się również projekty pierścionków, na których wygrawerowane zostały imiona dzieci. Jest to idealne rozwiązanie, jeżeli chodzi o prezent dla młodej mamy. Jak wiadomo nie ma nic silniejszego niż miłość matki do dziecka, tak, więc prezent w postaci srebrnej biżuterii z grawerem utożsamiający więź pomiędzy matką a dzieckiem będzie czymś wyjątkowym.

Innym rodzajem srebrnych wisiorków czy zawieszek ze srebra mogą być małe, dziecięce budziki, smoczek czy inny przedmiot związany z maleństwem. Wybór jest ogromny, a zazwyczaj te zawieszki czy wisiorki są pozbawione ostrych kantów, tak, więc nie zrobimy maleństwu krzywdy. Przy małych dzieciach należy uważać, dlatego też młode mamy powinny zrezygnować z wiszących kolczyków, ponieważ maluszek może pociągnąć za kolczyk ze srebra i poważnie skaleczyć swoją rodzicielkę.

Źródło artykułu znajdziesz tutaj.